Szkoła Podstawowa w Ligocie Polskiej

Dzisiaj na tablicy

Z głębokim smutkiem informujemy, że w tragicznym wypadku straciliśmy jedną z naszych ukochanych uczennic Maję Dyksik, uczęszczającą do klasy ósmej oraz wiceprzewodniczącą naszej szkoły, która była bardzo zaangażowana w życie szkolne. Maja była także radną Młodzieżowej Rady Gminy Oleśnica. Ta informacja przychodzi jako straszna i bolesna wiadomość dla nas wszystkich.

Cała szkoła jest w żałobie z powodu tej ogromnej straty. Wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy zostali dotknięci tą tragedią. Dlatego chcielibyśmy poinformować, że zarówno uczniowie, jak i rodzice uczniów będą objęci wsparciem psychologiczno-pedagogicznym.

Nasi specjaliści będą dostępni, aby pomóc w procesie żałoby i odpowiedzieć na wszelkie pytania czy obawy, jakie mogą pojawić się u uczniów i ich rodziców. Pragniemy, aby wszyscy czuli się wsparci i otoczeni troską na tym trudnym etapie.

Będziemy wspólnie przeżywać tę stratę i będziemy starali się sprostać temu wyzwaniu, wspierając się nawzajem i tworząc atmosferę zrozumienia i wsparcia.

Prosimy o zachowanie szacunku dla rodziny i bliskich zmarłej uczennicy w tym trudnym czasie. Wszelkie informacje dotyczące uroczystości pogrzebowych zostaną przekazane w odpowiednim czasie.

Mamy nadzieję, że jako społeczność szkolna będziemy w stanie przezwyciężyć ten smutny czas, a pamięć o naszej ukochanej uczennicy będzie zawsze żyła w naszych sercach.